Αρχική Ειδήσεις Αθλητικά Σημαντικές επιδόσεις Κώων αθλητών στην Ανάβαση Πανορμίτη (Πίνακας – Αποτελέσματα – ΦΩΤΟ)

Σημαντικές επιδόσεις Κώων αθλητών στην Ανάβαση Πανορμίτη (Πίνακας – Αποτελέσματα – ΦΩΤΟ)

0
596

Κάθε προσδοκία των διοργανωτών ξεπέρασαν οι συμμετοχές της 6ης ποδηλατικής Ανάβασης Πανορμίτη το περασμένο Σαββατοκύριακο στη Σύμη. 

Σημαντικοί αθλητές κι αθλήτριες από τη Ρόδο, την Κω, αλλά κι εκτός… συνόρων της Δωδεκανήσου έλαβαν μέρος και ανέβασαν μ’ αυτόν τον τρόπο το επίπεδο του αγώνα του  Έλαφου, τον οποίο στήριξε ο ΔΟΠΑΡ, η Ιερά Μονή Πανορμίτη και ο Δήμος Σύμης. Οργανωτικά όλα κύλησαν άψογα, και χθες ανακοινώθηκαν επισήμως τα αποτελέσματα της Κυριακής στις σημαντικές αγωνιστικές κατηγορίες.
Τα αποτελέσματα ανά κατηγορία:

Τα αποτελέσματα ανά κατηγορία: 

ΠΑΙΔΕΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ40.34.39

2

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΟ ΑΘΛΟΣ41.23.33

3

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣΑΟ ΑΘΛΟΣ

44.08.30

4

 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ45.08.49
  ΜΑΣΤΕΡ

1

 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ34.57.11

2

 ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΟ Φ Ν ΙΩΝΙΑΣ35.16.08

3

 ΧΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ35.53.11

4

 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣΠΟ ΙΒΙΣΚΟΣ36.59.45

5

ΔΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ39.43.08

6

 ΣΤΕΡΓΙΑ ΖΑΝΤΑΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ44.28.55

7

ΡΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣΠΟΧ ΤΑΛΩΣ Ν Κ

48.25.11

8

 ΠΡΟΦΙΛΗΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛΠΟ ΚΩ52.05.17

9

 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΑΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ59.23.11

10

 ΤΣΟΥΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ60.22.38
    ΑΝΔΡΕΣ

1

 ΤΡΙΟΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΝΑΣΟ Φ Ν ΙΩΝΙΑΣ31.47.27

2

 ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣΠΟ ΒΟΛΟΣ32.36.27

3

 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ33.16.27

4

 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣΠΟ ΒΟΛΟΣ33.17.24

5

 ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΟ ΚΩ

34.28.70

6

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ34.57.08

7

 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ37.02.17

8

 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ37.23.15

9

 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ37.30.92

10

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ38.49.08

11

 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ42.25.71

12

 ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ47.40.24
ΟΠΕΝ-SPORTIVE

1

 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ33.05.05

2

 ΠΟΤΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ36.32.24

3

ΣΙΦΩΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗΑΟ ΑΘΛΟΣ42.55.74

4

ΠΟΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΟΠΕΝ48.43.33

5

 ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ49.23.74

6

 ΝΤΙΑΤΣΕΝΚΟ ΚΩΣΤΑΣΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ52.06.52

7

 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ57.16.09

8

 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗΟΠΕΝ1.30.19

 

 

Τα αποτελέσματα στη Γενική των 12χλμ.:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟΧΡΟΝΟΣ

1

 ΤΡΙΟΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΝΑΣΑΝΔΡΩΝΟ Φ Ν ΙΩΝΙΑΣ31.47.27

2

 ΡΑΠΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣΑΝΔΡΩΝΠΟ ΒΟΛΟΣ32.36.27

3

 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣSPORTIVEΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ33.05.05

4

 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ33.16.27

5

 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣΑΝΔΡΩΝΠΟ ΒΟΛΟΣ33.17.24

6

 ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΔΡΩΝ

ΠΟ ΚΩ34.28.70

7

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΝΔΡΩΝΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ34.57.08

8

 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣMASTERΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ

34.57.11

9

 ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣMASTERΟ Φ Ν ΙΩΝΙΑΣ35.16.08

10

ΧΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣMASTERΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ35.53.11

11

 ΠΟΤΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣSPORTIVEΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ36.32.24

12

 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣMASTERΠΟ ΙΒΙΣΚΟΣ36.59.45

13

 ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣΑΝΔΡΩΝΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ37.02.17

14

 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣΔΗΜΗΤΡΗΣΑΝΔΡΩΝΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ37.23.15

15

 ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΔΡΩΝΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ37.30.92

16

 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΝΔΡΩΝΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ38.49.08

17

ΔΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣMASTER

ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ39.43.08

18

ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣΠΑΙΔΑΣΡΟΔΗΛΙΟΣ ΠΟΡ40.34.39

19

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΙΔΑΣΑΟ ΑΘΛΟΣ

41.23.33

20

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΝΔΡΩΝΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ42.25.71

21

ΣΙΦΩΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗSPORTIVEΑΟ ΑΘΛΟΣ42.55.74

22

 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣΠΑΙΔΑΣΑΟ ΑΘΛΟΣ44.08.30

23

 ΣΤΕΡΓΙΑ ΖΑΝΤΑMASTERΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ44.28.55

24

 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΠΑΙΔΑΣΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ45.08.49

25

 ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΑΝΔΡΩΝΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ47.40.24

26

 ΡΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

MASTERΠΟΧ ΤΑΛΩΣ Ν Κ48.25.11

27

 ΠΟΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣSPORTIVEΟΠΕΝ48.43.33

28

 ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣSPORTIVE

ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ49.23.74

29

ΠΡΟΦΙΛΗΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛMASTERΠΟ ΚΩ52.05.17

30

ΝΤΙΑΤΣΕΝΚΟ ΚΩΣΤΑΣSPORTIVEΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ

52.06.52

31

 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗSPORTIVEΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ57.16.09

32

 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΑMASTERΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ59.23.11

33

 ΤΣΟΥΤΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗMASTERΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ60.22.38

34

 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗSPORTIVEΟΠΕΝ1.30.19

Τα αποτελέσματα στη Γενική 5χλμ.:

1

ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣΑ.Ο. ΑΘΛΟΣ14.54.93

2

 ΚΑΡΝΕΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΠΟ. ΚΩ16.04.65

3

 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑΑ.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ

17.18.05

4

 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣΑ.Ο. ΑΘΛΟΣ17.59.24

5

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ18.34.58

6

 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΑΘΛΟΣ18.56.24

7

 ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣΑ.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ19.11.27

8

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ19.56.62

9

 ΤΡΟΥΛΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣΑ.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ20.10.08

10

 ΣΙΜΠΕΡΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ20.33.68

11

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ22.58.34

12

 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΑ.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ23.21.14

13

 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑ.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ24.38.11

14

 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ

24.44.96

15

 ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ26.58.35

16

 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ27.18.84
 

Τα αποτελέσματα στη Γενική 3χλμ.:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΩΜΑΤΕΙΟΧΡΟΝΟΣ

1

 ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣΑ.Σ.Ρ. ΕΛΑΦΟΣ09.46.95

2

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ09.53.05

  3

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ10,07.36

4

ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΠΟ. ΚΩ10.09.08

5

ΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ10.16.58

6

 ΚΑΡΑΜΕΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΠΟ. ΚΩ10.24.67

7

 ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

10.25.95

8

 ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ10.31.64

9

ΧΟΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΠΟ. ΚΩ10.32.05

10

ΑΛΕΥΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΟ ΚΩ10.40.86

11

 ΝΟΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ10.41.83

12

 ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ10.44.42

13

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ10.46.21

14

 ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΩΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ10.48.27

15

 ΝΤΡΙΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΠΟ ΚΩ10.56.45

16

ΜΟΥΣΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ11.04.52

17

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ11.09.61

18

ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗ ΙΟΛΗΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11.33.99

19

 ΡΟΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ11.44.70

20

 ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ12.02.29

21

 ΣΙΔΕΡΗ ΖΩΗ -ΔΑΝΑΗ

ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ12.06.11

22

ΡΟΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ12.10.14

23

ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ12.43.02

24

ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ  ΝΕΦΕΛΗΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ12.46.61

25

ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ12.48.49

26

 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΗΓΥΡΗΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ12.50.49

27

ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ13.14.42

28

 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ13.23.30

29

 ΣΑΒΒΗΣ ΣΑΒΒΑΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ

13.32.24

30

 ΚΟΥΖΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΠΟ. ΚΩ13.45.05

31

 ΚΑΡΑΜΕΤΣΗΣ   ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΩΑΚΟΣ13.57.99

32

ΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ14.03.55

33

ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΑ.Ο.ΑΘΛΟΣ14.07.83

34

 ΚΟΥΖΟΥΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑΠΟ ΚΩ14.20.67

35

ΝΤΙΑΝΤΣΕΝΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ15.01.08

36

 ΠΙΛΑΤΕΡΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ15.09.27

37

ΠΑΡΑΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ15.11.99

38

 ΣΚΥΛΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ15.25.30

39

 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ15.29.08

40

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΑΝΝΑΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ

16.01.02

41

 ΓΙΑΛΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣΑΟ ΑΝΤΑΙΟΣ16.24.02

42

 ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ16.34.80

43

 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ18.52.36

44

 ΣΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.Ρ19.42.42

45

 ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ20.00.02

46

 ΣΑΡΡΗΣ ΜΕΡΤΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ23.17.17

47

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ32.35.86

48

 ΔΡΟΣΟΥ ΕΛΕΝΗΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ36.01.08

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΑΝΩΝΥΜΑ Ή ΕΠΩΝΥΜΑ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.