Κύπελλο Δωδεκανήσου μπιτς βόλεϊ Κ17 και Κ19 αγοριών και κοριτσιών – Αποτελέσματα

0
76

Με τις Ειρήνη Κακλαμάνου και Πάολα Σουσάρι να κάνουν το νταμπλ στις κατηγορίες Κ19 και Κ17 των κοριτσιών, τους Γιάννη Καρδούλια και Κώστα Σπύρου να παίρνουν το χρυσό στο τουρνουά Κ17 αγοριών και τις Ευρυδίκη Μαθιουδάκη / Γιουστίνα Μαρτατζιου στα κορίτσια και τους Θεόφιλο και Μάξιμο Χατζηστέργο στα αγόρια να ανεβαίνουν στο πιο ψηλό σκαλί του βάθρου στην κατηγορία Κ13 ολοκληρώθηκε το τριήμερο αναπτυξιακό τουρνουά μπιτς βόλεϊ ‘Κυπέλλο Δωδεκανήσου juniors 2020’ παρουσία του ο ομοσπιανδιακού προπονητή του μπιτς βόλεϊ Tie Santana.

 

Η διοργάνωση που είναι αναγνωρισμένη από την Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης και περιλαμβάνεται στο επίσημο πανελλήνιο Καλεντάρι Ειδικών Διοργανώσεων πραγματοποιήθηκε από 18-20 Ιουλίου στην εγκατάσταση μπιτς βόλεϊ του Ναυτικού Ομίλου στην Κω και αγωνίστηκαν 51 ζευγάρια κοριτσιών και αγοριών σε  5 ηλικιακές κατηγορίες.

Στα κορίτσια κάτω των 19 ετών, μετά από ένα συναρπαστικό τελικό που κρίθηκε στις λεπτομέρειες (17-15 στο τάι μπρέικ) η Πάολα Σουσάρι και η Ειρήνη Κακλαμάνου (Τελχινίς) νίκησαν τις Σταματίνα Γκιζέττη και Ραφαέλα Ζωγράφη (Τελχινίς) διπλασιάζοντας έτσι τις επιτυχίες τους, αφού στο τελικό του Κ17 που είχε προηγηθεί, απέναντι πάλι τις Γκιζέττη/Ζωγράφη  είχαν επικρατήσει με 2-0 σετ.

Στην κατηγορία Κ13 η Ευρυδίκη Μαθιουδάκη και η Γιουστίνα Μαρτατζίου (Τελχινίς) επικράτησαν σε έναν τελικό ‘θρίλερ’ της Βαρβάρας  Χατζημιχαήλ και της Πηνελόπης Χριστοφή (ΑΟ Αθλοπαιδιών) με 2-1 σετ.

Τα χάλκινα μετάλλια στα κορίτσια κατέκτησαν, στο τουρνουά Κ13 η Σαββίνα Γιαννάκου και Δέσποινα Καρπούζη (ΑΟ Αθλοπαιδιών) νικώντας 2-1 σετ τις Σεμά Παπουτσαλάκη και Μπριγκιούλ Τζην (ΑΟ Αθλοπαιδιών), στο Κ17 οι  Νικολέτα Γκίκα με την Κάλια Θαρρενάκη (Τελχινίς) που επικράτησαν με 2-1 σετ της Καλλιόπης και της Ραφαέλας Κουκιά (Φοίνικας) ενώ στην κατηγορία Κ19 η Άννα Καπετάν Γεωργίου με την Μιχαηλία Λαζαρίδου (Τελχινίς) πήραν την 3η θέση αφού νικήσαν στον μικρό τελικό με 2-1 σετ τις  Δήμητρα Αϊβαλιώτη και Κατερίνα Ματσούρη (ΑΟ Αθλοπαιδιών).

Στα αγόρια Κ17 ο Γιάννης Καρδούλιας και ο Κώστας Σπύρου (ΑΟ Αθλοπαιδιών),  ‘έσπασαν’ την κυριαρχία των Κώστα Θανόπουλου και Σάββα Κυπριώτη (ΑΟ Αθλοπαιδιών) και πήραν το χρυσό νικώντας τους στον τελικό με 2-0 σετ (22-20,21-15).

Την 3η θέση πήραν οι ροδίτες Δημήτρης Καλιόζης/Ηλίας Ρέγκλης (Τελχινίς) χωρίς αγώνα αφού λόγω τραυματισμού δεν αγωνίσθηκαν στον μικρό τελικό οι Γιώργος Γεροβασίλης/Σταύρος Μαραγκός (ΑΟ Αθλοπαιδιών).

Στο Κ13 οι Θεόφιλος και Μάξιμος Χατζηστέργος (Αθλοπαιδιές) νίκησαν στον τελικό 2-0  τους ροδίτες Ιωακειμίδης Βασίλης/Ξένος Ιουλιανός (Τελχινίς) ενώ την 3η θέση κατέκτησαν οι Παναγιώτη Κονδράκης / Αντώνη Μανούσογλου.  που επικράτησαν στον μικρό τελικό στο τάι μπρέικ των Στράτου Λιάλιου / Νίκου Παραδείση.

 

Το τουρνουά διοργάνωσε με επιτυχία άλλη μία χρονιά η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου και ΑΟ Αθλοπαιδιών με την στήριξη των επιχειρήσεων: «ψαροταβέρνα, Τα Βοτσαλάκια», «Υιοί Ι. Καρδούλια ΟΕ», «εστιατόριο, Ο Λάμπρος , μεζεδοπωλείο Γιαμεζέ και «Blue Star Ferries».

Οι διοργανωτές ευχαριστούν τους χορηγούς του τουρνουά και τους Γιώργο Γκιζέττη, Γιάννη Λάλουση, Δημήτρη Χατζηνικολάου, Αλκιβιάδη Χατζηνικολάου και Στάθη Μαθιουδάκη για την πολύτιμη συμβολή τους στην επιτυχία της διοργάνωσης.

 

Κ17 ΑΓΟΡΙΑ

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΥΠΡΙΩΤΗΣvsBYE2021-0, 21-0
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΡΑΓΚΟΣvsΚΟΠΕΛΛΟΣ/ΤΟΝΤΑΣ2021-4, 21-17
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΣΠΥΡΟΥvsΜΑΝΤΟΥΚΟΣ/ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ2021-4, 21-6
ΚΑΛΙΟΖΗΣ/ΡΕΓΚΛΗΣvsΙΝΤΡΙΣΛΛΑΡΙ/ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ2021-18, 21-15
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΥΠΡΙΩΤΗΣvsΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΡΑΓΚΟΣ2021-14,  22-20
BYEvsΚΟΠΕΛΛΟΣ/ΤΟΝΤΑΣ020-21, 0-21
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΣΠΥΡΟΥvsΚΑΛΙΟΖΗΣ/ΡΕΓΚΛΗΣ2129-31, 21-16, 15-13
ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ/ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥvsΙΝΤΡΙΣΛΛΑΡΙ/ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ2116-21,  21-12, 15-7
 

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΡΑΓΚΟΣvsΚΟΠΕΛΛΟΣ/ΤΟΝΤΑΣ2021-12, 21-9
ΚΑΛΙΟΖΗΣ/ΡΕΓΚΛΗΣvsΜΑΝΤΟΥΚΟΣ/ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ2021-17,  21-16
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΥΠΡΙΩΤΗΣvsΚΑΛΙΟΖΗΣ/ΡΕΓΚΛΗΣ2023-21, 21-19
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΣΠΥΡΟΥvsΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΡΑΓΚΟΣ2021-12, 21-19
ΚΑΛΙΟΖΗΣ/ΡΕΓΚΛΗΣvsΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΡΑΓΚΟΣ2021-0, 21-0
 

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΥΠΡΙΩΤΗΣvsΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΣΠΥΡΟΥ0220-22, 15-21
ΚατάταξηΟμάδες
1ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΣΠΥΡΟΥ
2ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ
3ΚΑΛΙΟΖΗΣ/ΡΕΓΚΛΗΣ
4ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΡΑΓΚΟΣ
5ΚΟΠΕΛΛΟΣ/ΤΟΝΤΑΣ
5ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ/ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
7ΙΝΤΡΙΣΛΛΑΡΙ/ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
7
 

 

Κ17 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsBYE20(210,210
ΜΥΡΩΝΙΔΗ/ΜΥΡΩΝΙΔΗvsΖΑΓΟΡΑ/ΞΕΝΟΥ20(2117,2113
ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗvsΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ/ΖΕΡΒΟΥ Ε20(217,212
ΖΩΓΡΑΦΟΥ/ΞΕΝΟΥvsΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ02(221,1021
ΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗvsΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ/ΖΕΡΒΟΥ20(218,2113
ΛΑΜΠΡΟΥ/ΛΙΑΛΙΟΥvsΓΙΑΝΝΑΚΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ20(212,219
ΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖvsΚΑΡΔΟΥΛΙΑ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ20(215,217
ΓΚΙΑΤΑ/ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑvsΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΘΥΜΝΙΟΥ20(218,2110
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsΜΥΡΩΝΙΔΗ/ΜΥΡΩΝΙΔΗ20(2110,2111
ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗvsΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ20(217,214
ΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗvsΛΑΜΠΡΟΥ/ΛΙΑΛΙΟΥ20(2113,2116
ΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖvsΓΚΙΑΤΑ/ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ02(1621,821
ΖΑΓΟΡΑ/ΞΕΝΟΥvsBYE20(210,210
ΖΩΓΡΑΦΟΥ/ΞΕΝΟΥvsΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ/ΖΕΡΒΟΥ Ε02(421,521
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥvsΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ/ΖΕΡΒΟΥ02(821,1521
ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΘΥΜΝΙΟΥvsΚΑΡΔΟΥΛΙΑ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ20(214,217
ΜΥΡΩΝΙΔΗ/ΜΥΡΩΝΙΔΗvsΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ/ΖΕΡΒΟΥ Ε20(2116,2115,
ΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑvsΖΑΓΟΡΑ/ΞΕΝΟΥ20(219,2112,
ΛΑΜΠΡΟΥ/ΛΙΑΛΙΟΥvsΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΘΥΜΝΙΟΥ20(2116,2422,
ΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖvsΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ/ΖΕΡΒΟΥ21(2115,1921,153
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsΛΑΜΠΡΟΥ/ΛΙΑΛΙΟΥ20(218,2112,
ΓΚΙΑΤΑ/ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑvsΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ12(1421,2112,915
ΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗvsΜΥΡΩΝΙΔΗ/ΜΥΡΩΝΙΔΗ20(2113,2113,
ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗvsΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖ20(2110,2114,
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ20(2111,2112,)
ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗvsΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗ21(2123,2220,158)

ΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗ

vsΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ21(2116,1821,1512)

ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙ

vsΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗ20(2111,2119,)
ΚατάταξηΟμάδες
1ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙ
2ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗ
3ΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗ
4ΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ
5ΛΑΜΠΡΟΥ/ΛΙΑΛΙΟΥ
5ΓΚΙΑΤΑ/ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ
5ΜΥΡΩΝΙΔΗ/ΜΥΡΩΝΙΔΗ
5ΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖ
9ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ/ΖΕΡΒΟΥ Ε
9ΖΑΓΟΡΑ/ΞΕΝΟΥ
9ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΘΥΜΝΙΟΥ
9ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ/ΖΕΡΒΟΥ
13ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ/ΜΑΡΑΓΚΟΥ
13ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
13ΖΩΓΡΑΦΟΥ/ΞΕΝΟΥ
 

Κ19 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗ/ΘΑΝΑΣΗ20(217,216,)
ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗvsΓΚΙΑΤΑ/ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ20(2111,2113,)
ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΟΥ/ΜΥΡΩΝΙΔΗvsΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ21(2119,1421,159)
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ/ΜΑΤΣΟΥΡΗvsΓΙΑΝΝΑΚΟΥ/ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ20(2118,2113,)
ΚΑΠΕΤΑΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΛΑΖΑΡΙΔΟΥvsΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗ/ΘΑΝΑΣΗ20(213,2114,)
ΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗvsΓΚΙΑΤΑ/ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ20(219,2220,)
ΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖvsΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ20(2117,2115,)
ΖΑΓΟΡΑ/ΞΕΝΟΥvsΓΙΑΝΝΑΚΟΥ/ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ02(1421,1121,)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsΚΑΠΕΤΑΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ20(2117,2116,)
ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗvsΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗ20(2119,217,)
ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΟΥ/ΜΥΡΩΝΙΔΗvsΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖ20(2321,2115,)
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ/ΜΑΤΣΟΥΡΗvsΖΑΓΟΡΑ/ΞΕΝΟΥ20(219,2112,)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗ20(218,2113,)
ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΟΥ/ΜΥΡΩΝΙΔΗvsΚΑΠΕΤΑΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ02(1821,1721,)
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ/ΜΑΤΣΟΥΡΗvsΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖ21(1821,2115,1512)
ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗvsΓΙΑΝΝΑΚΟΥ/ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ20(2113,217,)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsΚΑΠΕΤΑΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ20(2113,2116,)
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ/ΜΑΤΣΟΥΡΗvsΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗ12(2118;;1421,615)
ΚΑΠΕΤΑΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΛΑΖΑΡΙΔΟΥvsΑΪΒΑΛΙΩΤΗ/ΜΑΤΣΟΥΡΗ21(1821,2116,1510)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙvsΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗ21(2114,1421,1715)
ΚατάταξηΟμάδες
1ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ/ΣΟΥΣΑΡΙ
2ΓΚΙΖΕΤΤΗ/ΖΩΓΡΑΦΗ
3ΚΑΠΕΤΑΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ/ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ
3ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ/ΜΑΤΣΟΥΡΗ
5ΚΑΛΙΟΖΗ/ΤΣΕΡΚΕΖ
5ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ/ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ
5ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΟΥ/ΜΥΡΩΝΙΔΗ
5ΓΚΙΚΑ/ΘΑΡΡΕΝΑΚΗ
9ΓΚΙΑΤΑ/ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ
9ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗ/ΘΑΝΑΣΗ
9ΖΑΓΟΡΑ/ΞΕΝΟΥ
9ΚΟΥΚΙΑ/ΚΟΥΚΙΑ

 Κ13 ΑΓΟΡΙΑ

Χατζηστέργος Θεόφιλος/Χατζηστέργος ΜάξιμοςvsΠουλάς Κωνσταντίνος/Χατζημάρκος Βαασίλης2015-11, 15-6
Παπαϊωάννου Άγγελος/Χαραπάς ΧρήστοςvsΙωακειμίδης Βασίλης/Ξένος Ιουλιανός129-15, 15-9, 5-11
Δημητριάδης Ταίτσος Άγγελος/Καλιόζης ΒασίληςvsΞυπολυτάς Ορφέας/Χτζημιχαήλ Γιώργος2015-11, 15-11
Κονδράκης Παναγιώτης/Μανούσογλου ΑντώνηςvsΛιάλιος Στράτος/Παραδείσης Νίκος2015-3,  16-4
Χατζηστέργος Θεόφιλος/Χατζηστέργος ΜάξιμοςvsΙωακειμίδης Βασίλης/Ξένος Ιουλιανός216-15,  15-9, 11-8
Πουλάς Κωνσταντίνος/Χατζημάρκος ΒαασίληςvsΠαπαϊωάννου Άγγελος/Χαραπάς Χρήστος1210-15,  15-10, 8-11
Δημητριάδης Ταίτσος Άγγελος/Καλιόζης ΒασίληςvsΚονδράκης Παναγιώτης/Μανούσογλου Αντώνης0214-16, 7-15
Ξυπολυτάς Ορφέας/Χτζημιχαήλ ΓιώργοςvsΛιάλιος Στράτος/Παραδείσης Νίκος021-15,  6-15
Προημιτελική φάση: Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)
Ιωακειμίδης Βασίλης/Ξένος ΙουλιανόςvsΠαπαϊωάννου Άγγελος/Χαραπάς Χρήστος2015-6, 15-8
Δημητριάδης Ταίτσος Άγγελος/Καλιόζης ΒασίληςvsΛιάλιος Στράτος/Παραδείσης Νίκος1215-9, 13-15, 3-11
Ημιτελικοί
Χατζηστέργος Θεόφιλος/Χατζηστέργος ΜάξιμοςvsΛιάλιος Στράτος/Παραδείσης Νίκος2115-12, 13-15, 11-9
Κονδράκης Παναγιώτης/Μανούσογλου ΑντώνηςvsΙωακειμίδης Βασίλης/Ξένος Ιουλιανός1216-14, 16-18, 8-11
Μικρός Τελικός (3η – 4η θέση)
Λιάλιος Στράτος/Παραδείσης ΝίκοςvsΚονδράκης Παναγιώτης/Μανούσογλου Αντώνης13-15,15-13,11-9
Τελικός (1η – 2η θέση)
Χατζηστέργος Θεόφιλος/Χατζηστέργος ΜάξιμοςvsΙωακειμίδης Βασίλης/Ξένος Ιουλιανός2015-11, 15-4,
ΚατάταξηΟμάδες
1Χατζηστέργος Θεόφιλος/Χατζηστέργος Μάξιμος
2Ιωακειμίδης Βασίλης/Ξένος Ιουλιανός
3Κονδράκης Παναγιώτης/Μανούσογλου Αντώνης
4Λιάλιος Στράτος/Παραδείσης Νίκος
5Παπαϊωάννου Άγγελος/Χαραπάς Χρήστος
5Δημητριάδης Ταίτσος Άγγελος/Καλιόζης Βασίλης
7Πουλάς Κωνσταντίνος/Χατζημάρκος Βαασίλης
7Ξυπολυτάς Ορφέας/Χτζημιχαήλ Γιώργος
Team ATeam BResult
Χατζημιχαήλ Βαρβάρα/Χρηστοφή ΠηνελόπηvsΔιβόλη Ηλιάνα/Μπαρδάκη Μαριάνα20(158,1511,)
Μαθιουδάκη Ευριδίκη/Μαρτατζίου ΓιουστίναvsΔιβόλη Χριστίνα/Ζαμάγια Όλγα21(1115,155,115)
Βήττου Αγγελική/Ματρατζίου ΚρύσταvsΑλαβάνου Ανδριάννα/Γαλουζή Σταματία20(155,1614,)
Παπουτσαλάκη Σεμά/Τζην ΜπριγκιούλvsΔιβόλη Ηλιάνα/Μπαρδάκη Μαριάνα21(1015,1614,119)
Μανσούρ Ηλέκτρα/Παρβαντώνη ΠηγήvsΔιβόλη Χριστίνα/Ζαμάγια Όλγα21(1315,1512,118)
Γιαννάκου Σαββίνα/Καρπούζη ΔέσποιναvsΑλαβάνου Ανδριάννα/Γαλουζή Σταματία20(157,155,)
Χατζημιχαήλ Βαρβάρα/Χρηστοφή ΠηνελόπηvsΠαπουτσαλάκη Σεμά/Τζην Μπριγκιούλ20(155,1510,)
Μαθιουδάκη Ευριδίκη/Μαρτατζίου ΓιουστίναvsΜανσούρ Ηλέκτρα/Παρβαντώνη Πηγή2 –1(1511,1416,111)
Βήττου Αγγελική/Ματρατζίου ΚρύσταvsΓιαννάκου Σαββίνα/Καρπούζη Δέσποινα02(315,215,)
Χατζημιχαήλ Βαρβάρα/Χρηστοφή ΠηνελόπηvsΔιβόλη Χριστίνα/Ζαμάγια Όλγα20(1510,1512,)
Μανσούρ Ηλέκτρα/Παρβαντώνη ΠηγήvsΠαπουτσαλάκη Σεμά/Τζην Μπριγκιούλ02(1015,815,)
Γιαννάκου Σαββίνα/Καρπούζη ΔέσποιναvsΔιβόλη Ηλιάνα/Μπαρδάκη Μαριάνα21(915,159,116)
Μαθιουδάκη Ευριδίκη/Μαρτατζίου ΓιουστίναvsΒήττου Αγγελική/Ματρατζίου Κρύστα20(15.8,1511,)
Χατζημιχαήλ Βαρβάρα/Χρηστοφή ΠηνελόπηvsΠαπουτσαλάκη Σεμά/Τζην Μπριγκιούλ21(1015,1513,511)
Γιαννάκου Σαββίνα/Καρπούζη ΔέσποιναvsΜαθιουδάκη Ευριδίκη/Μαρτατζίου Γιουστίνα12(1015,158,1012)
Παπουτσαλάκη Σεμά/Τζην ΜπριγκιούλvsΓιαννάκου Σαββίνα/Καρπούζη Δέσποινα12(1511,1215,811)
Χατζημιχαήλ Βαρβάρα/Χρηστοφή ΠηνελόπηvsΜαθιουδάκη Ευριδίκη/Μαρτατζίου Γιουστίνα12(1510,815,911)
ΚατάταξηΟμάδες
1Μαθιουδάκη Ευριδίκη/Μαρτατζίου Γιουστίνα
2Χατζημιχαήλ Βαρβάρα/Χρηστοφή Πηνελόπη
3Γιαννάκου Σαββίνα/Καρπούζη Δέσποινα
4Παπουτσαλάκη Σεμά/Τζην Μπριγκιούλ
5Διβόλη Χριστίνα/Ζαμάγια Όλγα
5Βήττου Αγγελική/Ματρατζίου Κρύστα
5Μανσούρ Ηλέκτρα/Παρβαντώνη Πηγή
5Διβόλη Ηλιάνα/Μπαρδάκη Μαριάνα
99th Place
ΚατηγορίαK16
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΑΝΩΝΥΜΑ Ή ΕΠΩΝΥΜΑ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.