ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ημέρας Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Κ18

0
183

ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ

Ρεπ. Στέργος Χατζηστέργος

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ18 – ΡΟΔΟΣ – 4-5 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020
ΘΕΣΗΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)ΕΠΙΔΟΣΗ Η.Χ.ΑΝΕΜΟΣΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
100  ΑΓΟΡΙΑ Κ18
1ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2003392124Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ11»89+2.511
2ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ2005348376Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ12»06+2.59
3ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ2004367949ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»12»10+1.78
4ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2004367945Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ12»24+1.77
5ΣΥΡΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2006389076ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200912»50+2.56
6ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ2004379255ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200012»59+1.75
7ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ2003372004ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»12»78+1.5
8ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2003345108ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»12»88+1.5
9      ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ2004381553ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»12»94+1.5
400Μ. ΑΓΟΡΙΑ Κ18
1ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2003352615ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200954»3011
2 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2004354209Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ58»729
3ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2005368835ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200059»92
1.500  ΑΓΟΡΙΑ Κ18
1ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2006379167Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ5’14»48
ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ18
1ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2003338174ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20096.48+0.3811
2ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2005355118ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»6.46+1.909
3ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΣ2004374850ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20095.91+0.908
4ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2003345108ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»5.88+1.107
5ΓΙΑΚΑΙ ΜΑΡΚΟΣ2003391610Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ5.37+1.41
6ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2005368835ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ20005.36+1.13
7ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2004364932ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20095.28+0.79
8ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2005376251ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»5.22+1.36
9ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2005370128Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ4.96+0.85
10ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005355111ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»4.10+0.95
ΣΦΑΙΡΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18
1ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2003362326Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ13.2511
2ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2003359700ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200011.639
3ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2005370252ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200011.018
4ΓΙΑΚΑΙ ΜΑΡΚΟΣ2003391610Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ10.53
5 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2004354209Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ10.10
6ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ2006372990ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»5.09
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ18
1ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2003359700ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200049.7411
4 Χ 100 ΑΓΟΡΙΑ Κ18
1ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ2006372180ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200947»6622
1ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ2004350446ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ2004359684ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΥΡΙΚ ΕΝΤΙ2003370225ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
100  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ2004357076ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ13»00+0.411
2ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ2004349734ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200913»02+0.49
3ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2005366200Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ13»10+0.48
4ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ2003351148ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200013»32-0.37
5ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ2003353902Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ13»65-0.36
6ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ2004380776ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200914»01+0.55
7ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ2006376179ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200014»17+0.54
8ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004362306ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200914»24+1.03
9ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ (ΣΙΣΣΥ)2005367399ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200914»25-0.32
10ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ2006371535Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ14»30+1.01
11ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΛΑΙΑ2006379299Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ14»38+1.01
12ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ2005372001ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»14»52-0.11
13ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΕΛΑ2004391753ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»14»57+0.51
14ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ2003372003ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»14»65+1.0
15ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ2005387406Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ15»12-0.1
16ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2006389074ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200915»42-0.1
17ΡΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ2006371537Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ15»69-0.3
18ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005371533Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ15»73+0.5
19ΚΩΣΤΑΤΖΙΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΚΕΛΑ2006388539Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ15»84-0.1
20ΣΤΑΥΛΑ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ2006376492Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ19»32+0.4
400  ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ2003360057Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ58΄΄6011
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ  ΕΛΠΙΔΑ2004356527ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ1’00»339
3ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ2003348566Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ1’04»168
4ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ2005368181Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ1’26»47
1500Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ2005370253ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ20005»36»5411
2ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ2006368832ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ20005’43»599
3ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2006388795ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ5’45»078
4ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ2006355705ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»5’55»247
5ΣΚΟΥΛΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2005355116ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»6’16»85
6ΦΕΛΕΓΚΑΚΗ ΝΙΚΗ2004372669Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ6’55»91
5.000  ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΕΤΗ2006356522ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200933’49»45
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ2004349734ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20093.5011
2ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ2004350408ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20093.209
3ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004362306ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20092.508
4ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ2005380777ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20092.30
5ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2006389074ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20092.30
ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ2003337349Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ5.45+0.8111
2ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ2003353902Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ5.15+1.269
3ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ2004364933ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»4.84+1.338
4ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ2006379256ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ20004.81+1.497
5ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005348380Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ4.63+1.656
6ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ2006371535Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ4.61+1.595
7ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ2003354025Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ4.55+0.544
8ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ2006370775ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ4.53+1.133
9ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006379180ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ4.12+1.68
10ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΖΩΗ2006381786ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ4.10+1.31
11ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ2004349684ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»4.09+0.84
12ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ2005372001ΑΟ ΡΟΔΟΥ «Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»3.91+1.21
13ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005363613Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ3.78+1.63
ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2003353387ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200010.6511
2ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ2004346807Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ9.849
3ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006379180ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ9.22
4ΣΤΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003374783Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ7.48
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ2006376177ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200039.2611
2ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ2005370247ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200038.609
3ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ2005370249ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ200028.078
4ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΖΩΗ2006381786ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ21.54
4 Χ 100 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
1ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ2004380776ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200953»7322
1ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ (ΣΙΣΣΥ)2005367399ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ2004357077ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ2004350408ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
2ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ2006371539Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ1’03»15
2ΡΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ2006371537Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
2ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005371533Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΔΙΑΣ Κ18 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2020

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΑΝΩΝΥΜΑ Ή ΕΠΩΝΥΜΑ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.