Μέσα στις πολλές ομορφιές της, η ΚΩΣ έχει και τις ασχημιες της, όχι όμως φυσικες, αλλά ασχημιες που δημιουργεί το ανθρώπινο χέρι. Οι φωτογραφίες που βλέπετε είναι, η υποτιθέμενη λαϊκή αγορά. Εδώ θα πρέπει να προβάλλονται τα γεωργικά προϊόντα να είναι σωστά εκτεθειμένα και να κάνει ο κόσμος τις αγορές του. Πείτε μου όμως, επιτρέπεται αυτό το χάλι στην γενέτειρα του Ιπποκράτη? Δεν είναι ντροπή και αισχρός σε ένα πανέμορφο ζηλευτό νησί, η δημοτική αρχή να ανέχεται αυτή τη κατάσταση. Δεν είναι η πρώτη φορά που το γράφω φαίνεται ότι ο δήμαρχος ούτε ακούει ούτε βλέπει, όμως, οι εκλογές πλησιάζουν κι’ εκεί θα πέσει ο πέλεκυς και το περίφημο ΜΑΎΡΟ.
![Φωτογραφία του Dimitris Kalloudis.](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p403x403/38509155_2046683988699430_2198286840459427840_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5b17dd306c5adc8ab82717d8e34dfccf&oe=5BFEEE43)
![Φωτογραφία του Dimitris Kalloudis.](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p168x128/38435557_2046684188699410_4793802995533873152_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4914e91a2e977e67a4c415f5d65ef9a0&oe=5C066A57)
![Φωτογραφία του Dimitris Kalloudis.](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q82/p168x128/38723423_2046683828699446_1040158121797877760_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2e0963c7beaad2a4e4de455607565232&oe=5BFCB444)
![Φωτογραφία του Dimitris Kalloudis.](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q81/p168x128/38489869_2046683662032796_4805779481773998080_n.jpg?_nc_cat=0&oh=3dad07415cd1cb64220a821b23142555&oe=5C0DA524)
Το μονο που μπορω να σας πω είναι ένα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ.
ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.
του κυριτση
ΤΣΑΝΤΙΡ ΜΑΧΑΛΑ ΣΟΜΑΛΙΑ ΝΙΓΗΡΙΑ ΓΙΝΑΜΕ.