ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Aegeanews.gr
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ ΙΧ "κατέβασε" κολόνα ηλεκτροφωτισμού τα ξημερώματα μετά την Πειραιώς

ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ

από άγνωστη αιτία και χωρίς να φαίνεται ιδιαίτερα σφοδρή η σύγκρουση, το εικονιζόμενο ΙΧ προσέκρουσε σε τσιμεντένια κολόνα ηλεκτροφωτισμού κατυευθυνόμενο από πόλη προς χωριά -πρωινές ώρες- με συνέπεια να την "κατεδαφίσει" και το όχημα να υποστεί υλικές ζημιές... (παρέμεινε στη συνέχεια για αρκετές ώρες σε αυτή τη θέση σε κοινη θέα των διερχόμενων οδηγών).

picture_300

picture_302

  • Τελευταία Ενημέρωση: 23/8/2013 2:02:53 πμ
    Λέξεις κλειδιά: προσεκρουσε σε κολωνα,ΙΧ προσεκρουσε σε κολονα,προσεκρουσε σε κολονα ηελκτροφωτισμου,ατυχημα
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • Ιάκωβος
    Ιάκωβος21/8/2013 3:52:00 μμ
    Ένα πράγμα μου έρχεται να πω... ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ. Λες και έχουμε περίσσευμα να παίρνουμε κολόνες.
  • Ola ta lefta
    Ola ta lefta21/8/2013 3:55:00 μμ
    Τελικά το γερμανικό ατσάλι είναι ποιο σκληρό απο το δικό μας μπετόν?
  • ΜΠΑΡΜΠΑ-ΣΟΥΛΗΣ ΠΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
    ΜΠΑΡΜΠΑ-ΣΟΥΛΗΣ ΠΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ21/8/2013 5:56:00 μμ
    ΠΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!! ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ!! ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΕΥΜΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΟΛΟΝΕΣ?
  • lathos!!!!!!!!!!
    lathos!!!!!!!!!!21/8/2013 6:07:00 μμ
    ρε παιδια δεν φταιει το αυτοκινητο η δεη φταιει που την εβαλε εκει τοσο ακρη και στο δρομο!!!!!
  • Aνάργυρος Προδρομίδης
    Aνάργυρος Προδρομίδης21/8/2013 6:11:00 μμ
    Βρε ηλίθιοι ξεγάνωτοι τενεκέδες εσείς που βάλατε την κολώνα! Που την εβάλατε ορέ μοσχάρια; Μέσα στο οδόστρωμα; Ποιός υπάλληλος σκέφτηκε και αποφάσισε γι αυτό; Αυτό είναι παγκόσμιο φαινόμενο!
  • ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΡΑΖΕΙ
    ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΡΑΖΕΙ 21/8/2013 6:42:00 μμ
    ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΠΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΛΟΝΑ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ Ε? ΕΔΩ ΛΕΜΕ ΔΡΟΜΟΙ ΔΙΠΛΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝΕ ΣΕ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΜΕ ΠΟΤΑΜΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑΜΠΕΛΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝΕ Η ΚΟΛΟΝΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ... ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ !!!
  • ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ
    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ21/8/2013 7:32:00 μμ
    ΜΠΑΜΠΑ ΤΕΛΩ ΜΠΕΜΠΑ ΤΩΛΑ ΤΩΛΑ ΤΩΛΑ...! ΜΕΤΑ ΠΟΥΛΑΜΕ ΜΠΑΝΤΙΛΙΚΙΑ ΦΟΥΛ ΓΚΑΖΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΩΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ.
  • αν ήταν άνθρωπος;
    αν ήταν άνθρωπος;21/8/2013 7:49:00 μμ
    δηλαδη αν ηταν ανθρωπος στη θέση της κολώνας θα έπεφτε πάνω του; Μάλλον πρέπει να του πάρουν το δίπλωμα
  • no name
    no name21/8/2013 9:52:00 μμ
    ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ. ΕΧΟΥΝΕ ΣΚΟΤΩΘΕΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΗΡΘΕ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΝΩΡΙΜΩΝ ΟΔΗΓΩΝ. ΔΕΝ ΦΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ . Η ΠΑΙΔΕΙΑ Η ΟΔΗΓΙΚΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΠΑΛΙ...( ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΕΔΩ )
  • TAZDEVIL19
    TAZDEVIL1922/8/2013 3:36:00 μμ
    ΜΗΧΑΝΟΥΣΑ ΕΝΑ ΟΔΗΓΑΚΙ ΚΑΙ ΛΕΜΟΝΑ ΜΙΑ ΕΠΙΝΑΔΑ, ΜΕ ΜΕΡΜΥΓΚΙΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΛΩΘΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΦΩΝΑ!!!!ΜΟΥΝΑΣ ΓΕΛΑΚΙ!?!?
  • ΠΡΟΣ   ΨΑΛΙΔΙ
    ΠΡΟΣ ΨΑΛΙΔΙ22/8/2013 8:52:00 μμ
    Υπάρχουν 2 κολόνες της Δ.Ε.Η ξύλινες στήν άσφαλτο, πρύν το ΑΠΟΠΛΟΥ. Είναι επικίνδυνες.
  • 時計 ブランド ランキング レディース
    時計 ブランド ランキング レディース23/10/2013 8:45:00 πμ
    時計 ウォッチ 時計 ブランド ランキング レディース http://www.s5023.com/アナログ(自動巻き)-tco33sb-5.html/
  • gucci キーリング