ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Aegeanews.gr
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Κάποιοι έστρεψαν το κεφάλι από την άλλη πλευρά... Το Λύκειο ελληνίδων κατέβασε τη σημαία & σήκωσε μαύρο μαντήλι στους επίσημους... Αντιπροσωπεία εργαζομένων φώναζε αντι-κατοχικά συνθήματα

ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΠΕΤΑΞΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΚΑΙ "ΦΥΓΑΔΕΥΤΗΚΑΝ" ΟΙ ΕΠΙΣΗΜΟΙ (Σκανδαλίδης κλπ)

Με αποδοκιμασίες κατά των πολιτικών αρχηγών ξεκίνησε και η μαθητική παρέλαση στη Ρόδο. Ο κόσμος που βρισκόταν συγκεντρωμένος για να παρακολουθήσει την παρέλαση άρχισε να φωνάζει συνθήματα και μάλιστα κάποιοι πέταξαν πορτοκάλια στην εξέδρα των επισήμων.

Στην εξέδρα βρισκόταν ο υπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων, Κώστας Σκανδαλίδης ο Δ. Κρεμαστινός και η Μ. Ιατρίδη τους οποίους φυγάδευσαν οι αστυνομικοί δίπλα στο κτήριο της Περιφέρειας.

Η παρέλαση διεκόπη για λίγα λεπτά κ με τους μαθητές να μη γυρίζουν τα κεφάλια προς τους επισήμους...

 ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ:

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=103510&catid=6

Παρέλαση με απρόοπτα και στην Κω...

Το υπό κατάληψη εδώ και τρεις βδομάδες ΕΠΑΛ δεν έκανε παρέλαση...

Μαθητές και αντιπροσωπείες δεν έστρεψαν το κεφάλι προς τους επίσημους ή το έστρεψαν προς την αντίθετη κατεύθυνση...

Το Λύκειο Ελληνίδων (ο σημαιοφόρος) κατέβασε τη σημαία μπροστά από τους επίσημους και σήκωσε μαύρο μαντήλι!

Ενώ αντιπροσωπεία εργαζομένων και εκπαιδευτικών με πανώ απαντι από τους επίσημους φώναζε αντικατοχικά συνθήματα...

Νικητιάδης: "Δεν είδα τίποτα... Τα παιδιά έκαναν κανονικά παρέλαση..."

Καΐσερλης: " Πρέπει να κάνουν την επανάσταση τους τεκμηριωμένα..."

Παρατήρηση συναδέλφου (Π. Λαδικού) προς Νικητιάδη Καΐσερλη για τους παλαιούς πολεμιστές που τους έχουν απέναντι σε καρέκλες και δεν τους ανεβάζουν στις καρέκλες των επισήμων όπως θα τους άξιζε...

ΝΕΟ ΒΙΝΤΕΟ από την σημερινή παρέλαση (κάμερα - μοντάζ Μιχάλης Χατζηθέμελης)

ΝΕΟ ΒΙΝΤΕΟ από παρέλαση
  • Τελευταία Ενημέρωση: 31/10/2011 4:51:48 μμ
    Λέξεις κλειδιά: Παρελαση,28η Οκτωβριου
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • τζονι το τρομπονι
    τζονι το τρομπονι28/10/2011 12:59:00 μμ
    Μπράβο παίδες, δεν ειστε μαμούχαλοι οπως σας θελουνε
  • ΓΗ ΚΑΛΕΙ ΧΩΡΙΣΤΡΑ, ΓΗ ΚΑΛΕΙ ΧΩΡΙΣΤΡΑ
    ΓΗ ΚΑΛΕΙ ΧΩΡΙΣΤΡΑ, ΓΗ ΚΑΛΕΙ ΧΩΡΙΣΤΡΑ28/10/2011 1:04:00 μμ
    Χωρίστρα, σε φτύνουν δεν βρέχει, καμία επαφή με την πραγματικοτητα
  • ΡΙΜΙΝΙ 1944
    ΡΙΜΙΝΙ 194428/10/2011 1:05:00 μμ
    Σιγά μην αφήνανε την καρέκλα να κάτσει κανένας άλλος οι καρεκλοκένταυροι
  • ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΤΟΧΙΚΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ
    ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΤΟΧΙΚΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ28/10/2011 1:07:00 μμ
    Δεν είδα τίποτα... Τα παιδιά έκαναν κανονικά παρέλαση.
    • froso
      froso28/10/2011 4:26:00 μμ
      ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΝΗΣΙ ......ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΤΟΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ................ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗ ΚΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ....ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.....ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ .....ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ.....ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!
    • froso
      froso28/10/2011 4:27:00 μμ
      ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΝΗΣΙ ......ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΤΟΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ................ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗ ΚΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ....ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.....ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ .....ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ.....ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ΜΑΚΕΔΩΝ
    ΜΑΚΕΔΩΝ28/10/2011 1:08:00 μμ
    ΜΟΝΟ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟΥΣ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ/ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΕΠΕΣΑΝ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΑΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΣΟ ,,ΚΩΤΕΣ,,ΕΙΣΤΕ.Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΒΟΛΕΜΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ
    • ΠΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΑ
      ΠΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΑ28/10/2011 6:41:00 μμ
      ΕΣΥ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΔΕΝ ΣΕ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ
  • Συμπαραταξιακός
    Συμπαραταξιακός28/10/2011 1:13:00 μμ
    Νικητιάδης: Δεν είδα τίποτα... Τα παιδιά έκαναν κανονικά παρέλαση... Καΐσερλης: Πρέπει να κάνουν την επανάσταση τους τεκμηριωμένα... Συντονισμένοι μου φαίνονται... άντε που δεν είδες τίποτα... Και συ τι τεκμηρίωση θέλεις? ΟΧΙ σας είπανε!!!
  • ΜΠΡΑΒΟ!!!!
    ΜΠΡΑΒΟ!!!!28/10/2011 1:24:00 μμ
    Μπράβο σε εσάς που σηκώσατε ανάστημα, ΜΠΡΑΒΟ στους αγανακτισμένους της Θεσσαλονίκης. ΠΡΕΠΕΙ να αντιδράσουμε στην οικονομική χούντα και στο ξεπούλημα του Παπανδρέου
  • δηλώσεις ηγετών
    δηλώσεις ηγετών28/10/2011 1:24:00 μμ
    Νισυριάδης: ψιχαλίζει
  • nx4
    nx428/10/2011 1:28:00 μμ
    αυτο ειναι που λενε οτι τους φτυνουν κι αυτοι νομιζουν οτι βρεχει...
  • πολιτης κω
    πολιτης κω28/10/2011 1:32:00 μμ
    Ο μπου.. δεν τιποτα και επειδη τυφλος δεν ειναι , ειναι τοσο ... που δεν καταλαβαινει τι γινεται γυρω του .Τετοιους υπουργους εχουμε και να τους χαιρομαστε
  • ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ
    ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ28/10/2011 1:44:00 μμ
    ΝΙΚΗΤΙΑΔΗ ΟΙ ΝΕΕΣ ΓΕΝΙΕΣ ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝΕ ΔΕΝ ΨΙΧΑΛΙΖΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΧΑΛΟΙ ΝΕΟΠΛΟΥΤΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ
    • ΚΩΣ
      ΚΩΣ28/10/2011 9:06:00 μμ
      ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΕ ΠΑΛΙ ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΞΕΣΤΟΜΙΖΕΙΣ? ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ? ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙ????? ΚΡΥΦΗ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ???
  • sardanapalos
    sardanapalos28/10/2011 1:47:00 μμ
    FOVERO!!!...O E8NIKOSOSIALISTHS META3AS KAI TAUTISMENOS ME TO NAZIZMO EIXE TO S8ENOS NA PEI ''OXI RE,PANW APO TO PTWMA MAS'' KAI OI ''SOSIALISTES'' KAI ''FILELEU8EROI'' APO TA MEGALA TZAKIA TOUS ANOI3AN THN PORTA.......AYTA EINAI!!!!
  • mike
    mike28/10/2011 2:03:00 μμ
    Μαθητές και αντιπροσωπείες δεν έστρεψαν το κεφάλι προς τους επίσημους ή το έστρεψαν προς την αντίθετη κατεύθυνση... λες κ ποτε το εστριβαν προς τους επισημους? αμα ειχαν τα παπακια θα το εστριβαν αντιθετα,ετσι δηλωνεις οτι εισαι γνωστης της πραγματικοτητας.το οτι δεν εστριψαν κεφαλια δειχνει αγνοια των πραγματων ή δεν ξερουν να παρελαζουν
    • ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
      ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ28/10/2011 2:36:00 μμ
      ΜΙΚΕ ΑΞΙΟΣ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ CITY KAFE ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΙΤΙΑΔΗΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΕΛΕΙΕ
    • ΒΡΕ
      ΒΡΕ 28/10/2011 3:21:00 μμ
      ΠΟΣΗ ΜΑΚΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!.
    • Άγνοια των πραγμάτων ;
      Άγνοια των πραγμάτων ;28/10/2011 4:30:00 μμ
      Μάλιστα....
    • Μια παπια μα ποια παπια
      Μια παπια μα ποια παπια28/10/2011 7:35:00 μμ
      τι ειπε ο ανθρωπας....
  • x
    x28/10/2011 2:04:00 μμ
    etsi re etsi
  • Τσαμπίκος Καματερός
    Τσαμπίκος Καματερός28/10/2011 2:13:00 μμ
    Ετσι ειπες ρε Νικητιαδη? Οτι τα παιδια εκαναν κανονικα παρελαση? Τις μουτζες που σου έριξα και με τα δυο χερια μόλις γυρισες που σε γιουχαισα ειμαι σιγουρος οτι τα ειδες γιατι καταπιες τη γλωσσα σου. Τι να πω.... Εκτος απο ξεφτιλας εισαι και θρασσυς. Δε φταις εσυ ομως... βρισκεις και τα κανεις στην Κω που σε εκανε (τζαπα) μαγκα
    • ............
      ............28/10/2011 2:35:00 μμ
      ΤΙ ΨΗΦΙΣΕΣ ΜΕΓΑΛΕ?
      • Τσαμπίκος Καματερός
        Τσαμπίκος Καματερός28/10/2011 4:05:00 μμ
        πάντως ούτε πασοκ ουτε ΝΔ μικρε ανωνυμε
        • Μπράβο σου
          Μπράβο σου28/10/2011 4:25:00 μμ
          Τσαμπίκο!
        • ...........
          ...........28/10/2011 4:26:00 μμ
          ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟ.
          • Ο Τσαμπίκος
            Ο Τσαμπίκος28/10/2011 4:45:00 μμ
            έκανε αυτό που θα έπρεπε να κάνουμε όλοι μας.
  • εισαι αλανι
    εισαι αλανι28/10/2011 2:16:00 μμ
    mpravo sto palikari kai stous upolipous!
  • ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
    ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ28/10/2011 2:32:00 μμ
    ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ ΤΕΚΜΕΡΙΩΜΕΝΑ ...ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ..
  • ΟΧΙ
    ΟΧΙ28/10/2011 2:35:00 μμ
    τα παιδια μας μαθαινουν να λενε ΟΧΙ στην εξαθλιωση,στο καταπατημα των ονειρων τους.ΜΠΡΑΒΟ στη νεολαια μας,στειλανε το μηνυμα τους...
  • ΜΠΡΑΒΟ
    ΜΠΡΑΒΟ28/10/2011 2:38:00 μμ
    στον σημειοφορο.σημερα πενθουμε δεν γιορταζουμε
    • προς 32
      προς 3229/10/2011 10:18:00 πμ
      Σου εύχομαι να μη μάθεις ποτέ ,τι σημαινει πενθος ,παιδάκι μου.....
  • ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΕΣ
    ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΕΣ28/10/2011 2:53:00 μμ
    ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΕΝ ΚΡΙΝΟΥΝ,ΟΥΤΕ ΚΡΙΝΟΝΤΕ.ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΑ Κ ΩΡΑ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΙΣΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ.ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΟΝΤΕ ΟΧΛΟΣ Κ ΔΕΝ ΟΝΟΜΑΖΟΥΝ ΟΠΟΙΟΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ?ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ... ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ,ΑΛΛΟΙ [ΠΕΘΑΝΑΝ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝΕΙ ΟΡΘΙΑ.ΟΚ ΟΙ ΚΚΕΔΕΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ?ΝΤΡΟΠΗ.ΕΘΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΕΣ,ΑΞΙΕΣ,ΘΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΑΝΤΙΣΤΑΘΗΤΕ.
    • ΠΩ...
      ΠΩ...28/10/2011 3:25:00 μμ
      ΠΩ ΚΑΤΗΧΗΣΗ ΕΘΝΟΦΑΣΙΣΤΙΚΗ.
      • ..........
        ..........28/10/2011 4:33:00 μμ
        ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ,ΑΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΑΥΤΟ ΣΗΚΩΣΕ ΕΣΥ ΤΟ ΣΦΥΡΟΔΡΕΠΑΝΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΕΒΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ.
        • ΑΝΘΡΩΠΟΙ..
          ΑΝΘΡΩΠΟΙ..28/10/2011 6:00:00 μμ
          ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ.ΞΥΠΝΑ...
          • ELEOS
            ELEOS28/10/2011 6:14:00 μμ
            ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΟΥ ....ΑΦΗΣΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΠΡΟΚΟΨΕΙ...ΠΑΡΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΣΑΣ Κ ΦΥΓΕΤΕ
            • ΠΡΟΣ ELEOS
              ΠΡΟΣ ELEOS28/10/2011 11:48:00 μμ
              Ακου το να μάθεις: τους ξένους τους έφερε το κεφάλαιο για να ρίξει το κόστος εργασίας. Αλλο όμως -παλιορατσιστή- τα ανθρώπινα δικαιώματα και άλλο να χρεώνεις στην Αριστερά την παρουσία των ξένων. Έχουμε αλληλεγγύη γιατί έχουμε υπάρξει πρόσφυγες και μετανάστες. Αλλά τι να πει κανείς, την λέξη έλεος με ξένα γράμματα την γράφεις και το παίζεις και Έλληνας...
        • τζονι το τρομπονι
          τζονι το τρομπονι28/10/2011 7:22:00 μμ
          εσυ εισαι Ελληνας και εμεις ειμαστε τουρκοι, ρε αϊ απο δω
    • ΤΑΣΟΣ
      ΤΑΣΟΣ28/10/2011 3:33:00 μμ
      ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟΣ ΜΘΗΤΗΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ!ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΑΞΗ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΕΘΝΟΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ(ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ)ΗΤΑΝ ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΣΒΗΝΟΥΝ ΕΣΚΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΘΝΟΣ ΞΕΠΟΥΛΟΝΤΑΣ ΤΟ ΓΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.ΠΟΙΟ ΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠ ΤΑ ΚΟΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ (ΑΚΟΜΑ)ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ!----ΦΙΛΕ------------!
      • ...................
        ...................28/10/2011 4:30:00 μμ
        ΤΙΜΑΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΠΙΣΩ ΟΡΦΑΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΙΑΔΗ ΤΟΝ ΠΑΥΛΙΔΗ ΤΟΝ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ Η ΤΟ ΚΚΕ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ Κ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ.
    • μπεεεεεε
      μπεεεεεε28/10/2011 7:20:00 μμ
      βρε αμαν πια το ασπρο μαυρο έχετε κάνει, σε άλλη χώρα ζεις ρε φιλέ, σιγά μην είναι και εχθρός του έθνος το παιδί μια συμβολική πράξη έκανε
    • τζονι το τρομπονι
      τζονι το τρομπονι28/10/2011 7:23:00 μμ
      σιγα μην ειναι και σε φαση στρωσιματος
  • Ωραία - Ωραία
    Ωραία - Ωραία28/10/2011 3:08:00 μμ
    Και έτσι η Κως από σήμερα έπαψε να είναι πράσινο νησί...τεκμηριωμένα! Κόσμια η διαμαρτυρία, τους έστειλε αδιάβαστους...
  • ΣΒΗΣΤΡΑΣ
    ΣΒΗΣΤΡΑΣ28/10/2011 3:15:00 μμ
    ΑΛΛΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ???????
  • ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ
    ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ28/10/2011 3:17:00 μμ
    Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΗΛ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ .ΑΞΙΟΣ Ο ΜΙΣΘΟΣ...
  • ΜΠΡΑΒΟ
    ΜΠΡΑΒΟ28/10/2011 3:17:00 μμ
    ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΜΠΕΝΑΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΜΠΟΔΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΓΑΙ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΤΣΙΠΡΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΜΟΝΩΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΤΙ ΠΗΓΑΝ ΕΚΕΙ?ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΘΝΟΣ ΜΕ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ Κ ΜΝΗΜΗ?ΕΙΣΤΕ ΛΙΓΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙΣΑΝ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΞΙΑ.
    • ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
      ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ28/10/2011 7:03:00 μμ
      ΕΣΥ ΠΑΡΕΑ ΜΠΡΑΒΟ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
    • συνελθε
      συνελθε28/10/2011 7:26:00 μμ
      Νικιτιάδη έχεις παθει παρακρουση
  • ΤΑΣΟΣ
    ΤΑΣΟΣ28/10/2011 3:26:00 μμ
    ΑΝ ΗΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ Ο ΚΑΗΣΕΡΛΗΣ ΠΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΗ ΘΑ ΕΙΧΕ?????Ε? Ε? ΑΛΕΠΟΥΔΙΤΣΑ!!!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΖΟΥΣΕ Σ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ!ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΑΧΡΗΣΤΩΝ!!!!!ΠΑΛΥ ΚΑΘΑΡΗ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΠΟΝΗΡΙΔΗΣ! ΜΗ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΓΑΝΑΧΤΗΣΗ ΟΙ ΤΗΣ ΚΩ!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΨΑΧΤΗΤΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ!
  • antonis
    antonis28/10/2011 4:03:00 μμ
    AN PERIMENATE EDO NA GINEI KATI SHMERA XASATE!~!!!
  • Νικητιάδης:
    Νικητιάδης:28/10/2011 4:36:00 μμ
    Όλα τα παιδιά παρελάσανε πολύ ωραία... όλα τα παιδιά παρελάσανε πολύ ωραία...όλα τα παιδιά παρελάσανε πολύ ωραία...όλα τα παιδιά παρελάσανε πολύ ωραία...όλα τα παιδιά παρελάσανε πολύ ωραία...όλα τα παιδιά παρελάσανε πολύ ωραία...όλα τα παιδιά παρελάσανε πολύ ωραία...όλα τα παιδιά παρελάσανε πολύ ωραία..........
  • ΕΤΣΙ
    ΕΤΣΙ28/10/2011 4:37:00 μμ
    ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΚΩΟΙ.ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΦΥΓΑΝ ΣΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΟΠΟΙ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ.
    • Κωος
      Κωος29/10/2011 12:21:00 πμ
      Συμφωνω απολυτα...αντε γιατι μας τα πριξανε εδω περα μερικοι..
  • ΚΩΟΣ
    ΚΩΟΣ28/10/2011 4:45:00 μμ
    ΠΟΥ ΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΡΕ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΙ, ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ, ΣΑΡΕΣ ΜΑΡΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΥΝΑΠΑΝΤΗΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΑΝΚΕΣ ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΤΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΣΗΜΠΥΣ? ΜΗΠΩΣ ΦΟΡΑΓΑΤΕ ΤΗ ΣΤΟΛΗ ΟΡΕ ΚΑΡΑΒΑΝΟΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΑΓΑΤΕ ΠΡΟΣΟΧΕΣ? ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΠΑΤΕ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΤΕ ΤΟ ΔΟΥΛΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟ ΕΓΩ ΚΑΤΗΓΟΡΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΚΩΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝΕΚΤΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΕΣΑΣ?
  • Moyzahedin
    Moyzahedin28/10/2011 4:48:00 μμ
    Κύριε δήμαρχε τεκμηριωσεις θέλετε είπατε αδυνατεις γιατί υπηρξες πολιτικός του Σημίτη να ακούσεις τη βοή των γεγονότων πι πλησιάζουν η νατ δεις που έρχονται απο μακριά και κάτι ακόμα μη γίνεσαι ακόμα πιο μικρός αφήνοντας το πανό στο δημαρχείο είσαι τυχερός που δεν γιαουρτοθηκες για το παρελθόν σου........
  • πολιτης κω
    πολιτης κω28/10/2011 4:53:00 μμ
    Μπραβο στα παιδια μας που κανοντας αυτο που ελεγε η καρδια τους περασαν το μηνυμα.Εμεις ομως ειμαστε πολυ μεγαλες κοτες.Κοιταξτε τι εγινε διπλα μας στην Ροδο για να καταλαβετε γιατι μιλαω....
    • Τσαμπίκος Καματερός
      Τσαμπίκος Καματερός28/10/2011 5:18:00 μμ
      Συμφωνω απόλυτα.... δειτε: http://www.youtube.com/watch?v=xGjaJZwyQF4&feature=share
  • ΚΕΦΑΛΟΣ
    ΚΕΦΑΛΟΣ28/10/2011 5:20:00 μμ
    Ο ΚΗΣΑΡΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΞΕΡΕΘΗΚΕ ΑΠ ΤΟ ΓΙΟΥΧΑΙΣΜΑ???????? Ε ΚΩΤΑΚΙΑ? Ε?
    • προς ΚΕΦΑΛΟΣ
      προς ΚΕΦΑΛΟΣ28/10/2011 10:12:00 μμ
      απορείς φίλε ΚΕΦΑΛΟΣ γιατι προφανως δεν ξερεις τι γινεται στην Κω. Ενα μονο θα σου πω. Τον Καϊσερλη ο κοσμος τον αγαπαει και τον αγκαλιαζει γιατι ειναι ο μονος που τον νοιαζεται κι αυτο ο κοσμος το καταλαβαινει οπως το καταλαβαινουν και τα παιδια που μιλαει μαζι τους οχι για να τους δοσει συμβουλες αλλα εργαλεια μαχης για το μελλον τους. Εχεις αλλου τα μυαλα σου γι αυτο δεν καταλαβαινεις και ρωτας. Αν συνεχισεις ετσι δε θα καταλαβεις ποτε, κρίμα!
      • ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
        ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ28/10/2011 10:20:00 μμ
        ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕΓΑΛΕ ΜΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ.....ΤΟΝ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ 24 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟ ΤΟΥ..Ο ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ..ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΛΕΨΕΙ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑ
        • moyzahedin
          moyzahedin29/10/2011 6:08:00 πμ
          αγαπητε ακτελαστη με εκφραζεις απολυτα μακαρι να υπηρχαν μερικοι σαν και σενα τα πραγματα εθα ηταν καλυτερα υγ το μονο καλο πθ εχει κανει ειναι οτι εβαλε στισ σημαιες ολο ελληνικεσ παιρναω και ανεβαινω λιγο
  • Tα κάστρα του ΠΑΣΟΚ είπαν ΟΧΙ στην κυβέρνηση
    Tα κάστρα του ΠΑΣΟΚ είπαν ΟΧΙ στην κυβέρνηση28/10/2011 5:20:00 μμ
    Ένα μεγάλο ΟΧΙ είπε στην κυβέρνηση σήμερα ο ελληνικός λαός
  • ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ
    ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ28/10/2011 5:24:00 μμ
    ΑΝ ΗΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ Ο ΚΑΗΣΕΡΛΗΣ ΠΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΗ ΘΑ ΕΙΧΕ?????Ε? Ε? ΑΛΕΠΟΥΔΙΤΣΑ!!!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΖΟΥΣΕ Σ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ!ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΑΧΡΗΣΤΩΝ!!!!!ΠΑΛΥ ΚΑΘΑΡΗ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΠΟΝΗΡΙΔΗΣ! ΜΗ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΓΑΝΑΧΤΗΣΗ ΟΙ ΤΗΣ ΚΩ!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΨΑΧΤΗΤΕ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ!
  • ΚΑΡΔΑΜΙΟΤΗΣ
    ΚΑΡΔΑΜΙΟΤΗΣ28/10/2011 5:26:00 μμ
    ΕΛΑ ΡΕ ΚΑΗΣΕΡΛΗ ΣΤΗ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΦΙΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΖΕΨΑΤΕ!ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΙΩΣ ΓΙΑ ΦΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΟΤΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΕΙΣΑΙ!
  • ΚΩΟΣΑΡΟΥΡΑΙΟΙ
    ΚΩΟΣΑΡΟΥΡΑΙΟΙ28/10/2011 5:29:00 μμ
    ΡΕ ΠΑΥΛΗΔΗ ΕΣΥ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΚΡΥΦΤΗΚΕΣ??????? ΠΟΛΙΚΟΑΡΟΥΡΑΙΟΙ!!!!!!!!!!!!!
  • ????????
    ????????28/10/2011 5:30:00 μμ
    ΟΙ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΕ.ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΤΟΥ 1940,ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ?ΤΟ 2011 ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑΙ,,ΝΑΙ,,ΝΑΙ,.ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΥΡΙΟΙ.
  • ΚΩΟΣ
    ΚΩΟΣ28/10/2011 5:31:00 μμ
    ΠΟΛΙΤΙΚΟΑΡΟΥΡΑΙΟΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΝΑΤΕ ΤΙΣ ΚΑΒΑΝΤΖΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΥΣ!ΠΑΥΛΗΔΗ ΚΑΛΟΠΕΡΝΑΣ????
  • kos re for ever
    kos re for ever28/10/2011 5:32:00 μμ
    kai se opoio promazeme den aresoume dromo apo thn nhsara mas reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • LAMOGIA
    LAMOGIA28/10/2011 5:36:00 μμ
    Den kanoume gia tipota edw..... afoy oloi eiste tsatsoi toy Dhmarxoy... mhn xasete k thn 8esh sas lamogia!!!!!!
  • alitis
    alitis28/10/2011 5:47:00 μμ
    ποσο καλα αισθανομαι ως αλητης...οχι ομως ως κωος!!!!ειμαστε ΚΟΤΕΣ
  • ΕΛΛΗΝΑΣ
    ΕΛΛΗΝΑΣ 28/10/2011 5:52:00 μμ
    Ποιός είναι ο σημαιοφόρος του Λυκείου Ελληνίδων που ύψωσε το μαύρο μαντήλι ? Είναι ΕΛΛΗΝΑΣ . Μπράβο στο παιδί αυτό που έσωσε την αξιοπρέπεια μας.
    • ΜΠΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
      ΜΠΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ28/10/2011 6:18:00 μμ
      ΑΛΟΔΑΠΟΣ Η ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ
    • Έλληνας
      Έλληνας28/10/2011 7:44:00 μμ
      είναι. Οι ώρες τους είναι μετρημένες. Ο γιωργάκης έπαιξε πολύ καλά το ρόλο του έως τώρα, αλλά θα δυσκολευτεί να συνεχίσει, παρά τις συνεχείς οδηγίες από αμερικανούς ψυχολόγους, χειριστών της ψυχολογίας της μάζας.
  • ΠΡΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΥΣ
    ΠΡΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΥΣ28/10/2011 6:16:00 μμ
    ΠΑΡΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ,ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ,ΣΤΟΥΣ ΣΛΑΒΟΜΑΚΕΔΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΣΙΑΓΚΑΝΟΥΣ ΣΑΣ Κ ΔΡΟΜΟ.Η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ
    • ΞΥΔΙ
      ΞΥΔΙ28/10/2011 7:25:00 μμ
      ΤΟΠ, δοκιμασμενο
  • AΠΟΡΙΑ
    AΠΟΡΙΑ28/10/2011 6:17:00 μμ
    ΟΛΟΙ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΑΝ ΤΟΝ ΟΜΙΛΗΤΗ ΣΤΗ ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ,Ο ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΓΙΑΤΊ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕ;
    • Γιατί
      Γιατί28/10/2011 7:49:00 μμ
      η ομιλία δεν ήταν ένα απλό ευχολόγιο. Μίλαγε για πατριωτισμό, μίλαγε για σαπίλα. Ο χωρίστρας δεν διαθέτει το πρώτο, αλλά το δεύτερο, όπως σχεδόν όλοι οι νεοβουλευτές του νεοπασοκ και άλλοι.
  • Johnny
    Johnny28/10/2011 6:56:00 μμ
    Το μοναδικό μέρος της Ελλάδας που οι επίσημοι έμειναν στην θέση τους!!! Δείτε σε βίντεο τι έγινε σε Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Πύργο, Καλαμάτα, Τρίκαλα και σε όλη την Ελλάδα και ξυπνήστε πια.
  • Ερευνητης
    Ερευνητης28/10/2011 6:56:00 μμ
    Σε μια κοινωνια κατ' εξοχη συντηρητικη οπως ειναι η κοινωνια της Κω αυτο που εγινε σημερα, ο,τι εγινε, θεωρω οτι ειναι πολυ επαναστατικο.
  • ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ
    ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ28/10/2011 7:21:00 μμ
    ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΙΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΡΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΠΟΧΑΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΚΟ ΤΕΛΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΟΛΕΥΤΑΔΕΣ ΠΟΥ ΓΛΥΦΟΥΝ
    • ΚΩΣ
      ΚΩΣ29/10/2011 8:09:00 πμ
      ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΡΑΤΣΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΕ...ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ???ΜΗΠΩΣ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ???
  • KΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ...
    KΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ...28/10/2011 7:45:00 μμ
    παιδιά που τους νοιάζει μονο η καλοπέραση, δεν εχουν δουλεψει ουτε μια μερα, ξέρουν γιατι κάνουν καταλήψεις? αντιδρουν κιόλας... σε τι? ιδεα δεν εχουν. Κατεβάζουν τη σημαια μας? γιατι δική τους είναι? εχουν την τιμή και την κρατάνε κ αυτή την κατεβάζουν? Α ρε ξύλο...
  • ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!
    ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!28/10/2011 8:02:00 μμ
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟ ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ! ΜΕ ΕΞΕΦΡΑΣΕ Α Π Ο Λ Υ Τ Α !!!!!!!!!!!!!!!
    • Ε ΡΕ ΞΥΛΟ
      Ε ΡΕ ΞΥΛΟ29/10/2011 8:05:00 μμ
      Ε ΡΕ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ .....ΞΕΦΤΙΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!
  • ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΩΟΣ (φτωχός)
    ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΩΟΣ (φτωχός)28/10/2011 8:03:00 μμ
    ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΚΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΤΑ ΙΜΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΄΄ΜΠΟΧΑΛΟΥΣ΄΄ στο ΧΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ..... ΕΝΤΑΞΕΙ ???? ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ Υ.Γ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΚΟΙ (ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΟΥ) ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΕΟΠΛΟΥΤΟΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΟΜΟ ΓΕΙΤΟΝΑ ... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
  • ΜΠΡΑΒΟ
    ΜΠΡΑΒΟ28/10/2011 8:10:00 μμ
    ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΣΑΝ ΚΡΑΤΟΣ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΜΕ.ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ.
  • ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ
    ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ28/10/2011 8:40:00 μμ
    ΣΤΗΝ ΚΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑ ΛΙΤΟΤΗΤΑΣ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ. ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΗΓΑΝ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΕΡΑΣΑΝΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ,ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ. ΣΤΗΝ ΚΩ ΗΡΘΕ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΗΚΩΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΝΤΗΛΙ. ΜΠΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΚΩ. ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΛΕΥΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΗΡΕΜΟΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΚΟΤΕΣ.
  • Τον γελοιο
    Τον γελοιο28/10/2011 8:45:00 μμ
    Τον αλλο τον γελοιο, τον Καισαρλη λεω, τον ειδατε να γελα χωρις συναισθηση του τι γινεται και να λεει γελοιοτητες; Αυτος σας αξιζει, αυτον εχετε.
  • XAXA
    XAXA28/10/2011 9:11:00 μμ
    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΑ ΦΑΣΙΣΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΦΑΝΑΤΙΖΕΤΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΚΚΕ ΣΗΜΕΡΑ.ΤΟΥΣ ΚΑΠΕΛΩΣΕ Ο ΣΥΡΙΖΑ.ΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΚΟΥΜΟΥΝΙΑ?ΑΣΧΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΟΧΙ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΔΕΞΙΟΙ/?ΓΙΑ ΨΑΞΤΕ ΤΟ.
    • Χαχα
      Χαχα29/10/2011 4:07:00 μμ
      χάχα μη πιανεις στο στομα σου το ΚΚΕ παλιο....
    • ΒΕΒΑΙΩΣ
      ΒΕΒΑΙΩΣ 30/10/2011 4:43:00 μμ
      ΣΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΤΟ 1897, ΣΤΗΝ ΣΜΥΡΝΗ ΤΟ 1922 ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΜΑΚΑΚΙΑ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ ΔΕΞΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΙΣΤΟΡΙΑ.
      • ?
        ?30/10/2011 5:24:00 μμ
        Ο ΚΟΛΚΟΤΡΟΝΗΣ ΤΙ ΨΗΦΙΖΕ?ΧΑΧΑ ΡΕ ΤΟ 1897 ΕΙΧΕ ΚΚΕ?ΡΕ ΤΑ ΦΑΣΙΣΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΚΕ ΜΕΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΦΤΗΚΑΝ.
      • βεβαιότατα
        βεβαιότατα30/10/2011 6:16:00 μμ
        ο δεξιός Σημίτης στα Ίμια, ο νεοδεξιός ΓΑΠ στην Κύπρο (ΝΑΙ στο σχέδιο Ανάν)
  • Α.Α.Α
    Α.Α.Α28/10/2011 9:21:00 μμ
    Σωστη παρατηρηση Π Λαδικου παλαιοι πολεμιστες πρεπει και δικαιουνται την εξεδρα οι υπολοιποι επισημοι ορθιοι μπροστα τιμης ενεκεν για αυτους που παρεδωσαν μια Ε Λ Λ Α Δ Α ελευθερη σε μας και οχι παραγκωνισμενοι σε μια γωνια αυτη ειναι η καταντια μας και η αναγνωριση για οσα προσφεραν
  • ΝΙΣΥΡΟΣ
    ΝΙΣΥΡΟΣ28/10/2011 9:44:00 μμ
    ΤΟ ΚΑΗΣΕΡΛΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΚΡΑΞΑΤΕ? ΔΕΝ ΦΕΡΕΙ ΕΥΘΗΝΕΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ? ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΩΜΕΝΟ ΣΑΣ!ΑΛΟ ΠΑΣΟΚΟΛΑΜΟΓΙΟ!ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΔΗΜΑΡΧΟ ΚΑΙ ΛΟΥΦΑΡΕΙ ΤΟ ΚΡΑΞΗΜΟ Η ΑΛΕΠΟΥ!
  • ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ
    ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ28/10/2011 9:45:00 μμ
    ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΚΑΨΑΝ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ,ΚΡΕΜΑΣΑΝ,ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΠΛΗΘΟΣ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΕΣ,ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝΕ ΑΛΥΠΗΤΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ.ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΑΠΑΘΕΣΤΑΤΑ,ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ,ΧΩΡΙΣ ΨΥΧΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΚΩΟΙ ΚΙΩΤΕΨΑΝ..
  • ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ
    ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ28/10/2011 10:04:00 μμ
    ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΞΕΠΟΥΛΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΜΑΣ!ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ ΜΑΣ ΣΕ ΜΟΡΦΕΣ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΩΝ ΕΧΤΗΣΑΝ ΤΑ ΦΙΛΑΚΟΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΤΟΥΣ! ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΧΙΑ ΜΑΣ ΜΑΝΤΡΟΣΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΑΦΑΝΗΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΜΑΣ!ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΕΞΑΝΤΛΙΣΑΝ ΤΟΝ ΥΔΡΟΦΟΡΟ ΟΡΙΖΟΝΤΑ,ΓΕΜΙΣΑΝ ΤΟΥΣ ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΟΠΟΥΣ,ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΖΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ!ΑΛΙΟΣΑΝ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΜΕ ΕΚΤΡΟΜΑΤΑ!ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΑ ΝΙΚΗΤΙΑΔΗ?????ΤΙ ΑΛΛΟ?ΤΙΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ?ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΤΕ?ΝΑ ΣΚΛΑΩΟΣΕΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥΣ?
  • Γιαουρτας
    Γιαουρτας28/10/2011 10:20:00 μμ
    οτι γιαουρτια και αθγα δεν επεσαν σημερα για να μην αμαβρωθει η επετειος θα πεσουν αυριο εξω απο την ομιλια του χωριστρα
  • πρωην φιλος
    πρωην φιλος28/10/2011 10:24:00 μμ
    Καισαρλη εκανα το λαθος και σε ψηφισα για να φυγει ο αλλος αλλα αποδεικνυεσαι καθημερινα πολυ κατωτερος των περιστασεων
  • ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ
    ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ28/10/2011 10:28:00 μμ
    12 ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ
  • Προς 91
    Προς 9128/10/2011 11:16:00 μμ
    Στην παρέλαση το σκέφτηκες αυτό ρε φίλε?? Βάστα λίγο μέχρι να έλθει και ο Γερμανός Δήμαρχος όπως μας είπε ο Καίσαρλης πριν από 20 χρόνια.
    • Μακάρι να έρθει γερμανός δήμαρχος.
      Μακάρι να έρθει γερμανός δήμαρχος. 28/10/2011 11:29:00 μμ
      Να δουλέψουν σωστά τα διάφορα ... και να μην ασχοληθούμε με Καισερλίδες και Κυριτσάδες ξανά. Σας βαρέθηκε η ψυχή μου.
  • ΑΛΑΝΙ
    ΑΛΑΝΙ28/10/2011 11:36:00 μμ
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΙΑΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ, ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ....ΚΩΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΩΤΕΣ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΔΕΙΞΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΛΗΝ ΛΙΓΩΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ ΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ........... ΚΟΤΕΣ ΣΧΕΤΕΣ......ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΚΟΤΕΣ 2-3 ΚΟΚΟΡΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ;
  • Πρώην φίλος 2
    Πρώην φίλος 229/10/2011 12:34:00 πμ
    Το μη χείρον, βέλτιστον, έλεγαν η αρχαίοι. Την επομένη βλέπουμε εκτός και αν έρθουν γερμανοί όπως μας λέει ο παρακάτω.
  • Οι
    Οι29/10/2011 10:56:00 πμ
    αντιδράσεις στην παρέλαση της Κω ήταν ανάξιες λόγου, διότι ο πολυχονεμένος μας ηγεμών πρόλαβε κι έκανε Συνεργατική Ομάδα Παρελάσεων.
  • ΠΡΟΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ
    ΠΡΟΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ29/10/2011 11:50:00 πμ
    ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΡΧΕΣΤΕ?
  • skorpios
    skorpios29/10/2011 2:34:00 μμ
    Οι περιθωριακοί πάντα θα υπάρχουν. Ποιοί ήταν αυτοί που ανήρτησαν το πανώ απέναντι απ' τους επισήμους; Τι εκπροσωπούν; Ποιόν ρώτησαν αν συμφωνεί μαζί τους; Απλά έτσι κάνουν πάντα οι μειοψηφίες. Και γιατί διάλεξαν την εθνική επέυειο για να διαμαρτυρηθούν; Η απάντηση είναι γνωστή. Θέλουν μια Ελλάδα μπάχαλο, χωρίς αξίες και ιδανικά για να επιπλέουν. Αν φώναζαν όπουδήποτε αλλού θα πήγαινα μαζί τους. Πρέπει ν ντρέπονται. Αυτά που κάνουν δεν είναι ηρωισμοί...
    • ΡΕ ΣΚΟΡΠΙΕ
      ΡΕ ΣΚΟΡΠΙΕ29/10/2011 8:11:00 μμ
      ΤΡΑΒΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ..ΡΕ ΚΟΙΤΑ ΠΟΣΟΥΣ ΚΡΗΤΕΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΣΙ..ΣΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΟΛΟΙ ΚΑΛΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΟΝΟ ΡΟΥΦΑΤΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ..ΟΥΣΤ
  • ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΚΩ
    ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΚΩ29/10/2011 6:53:00 μμ
    ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΙΓΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΓΓΙΖΟΥΝ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Η ΦΤΟΧΙΑ Η ΠΙΝΑ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΟΛΟΙ Η ΕΛΛΑΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΣΕ ΕΣΕΙΣ ΚΡΙΦΤΙΚΑΤΕ ΠΑΛΟΙ ΠΙΣΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΙΛΑΚΗ ΣΑΣ ΣΑΝ (ΚΟΤΕΣ) ΤΥΧΕΟ??? ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Κ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΔΟΣΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑ8ΕΣΗΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΜΙΟΣ ΠΑΡΤΕ ΜΑ8ΙΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΑΦΙΣΤΕ ΤΗΣ ΦΛΟΡΙΕΣ ΚΟΤΕΣ......
    • ΝΤΡΟΠΗ ...ΠΑΝΩ Η ΣΗΜΑΙΑ
      ΝΤΡΟΠΗ ...ΠΑΝΩ Η ΣΗΜΑΙΑ29/10/2011 8:03:00 μμ
      ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΤΗΣ ΣΗΜΑΙΑΣ . ΑΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΘΟΣΟΥΝ ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ ΜΕ ΜΑΥΡΕΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΤΙΛΙΑ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΦΩΝΑΖΑΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΑΤΕ. ΝΤΡΟΠΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ . ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΛΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ ΘΕΛΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ.
      • ΠΡΟΣ ΝΤΡΟΠΗ ...ΠΑΝΩ Η ΣΗΜΑΙΑ
        ΠΡΟΣ ΝΤΡΟΠΗ ...ΠΑΝΩ Η ΣΗΜΑΙΑ29/10/2011 8:09:00 μμ
        ΕΣΥ ΦΛΩΡΑΚΟ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΙΣ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ?ΑΝΤΕ ΤΡΑΒΑ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΝΤΕ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΕ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ..ΟΥΣΤ
        • ΠΡΟΣ ΝΤΡΟΠΗ ...ΠΑΝΩ Η ΣΗΜΑΙΑ
          ΠΡΟΣ ΝΤΡΟΠΗ ...ΠΑΝΩ Η ΣΗΜΑΙΑ29/10/2011 10:19:00 μμ
          ego re mparmpa den hmoyn sto nisakh sou alios 8a sou elega ego...
          • πιτσιρικο
            πιτσιρικο29/10/2011 11:04:00 μμ
            αφου δεν ησουν τσαμπα μαγκιες γραφεις..ρουφα ταυγο σου και τουμπεκι...
  • ΠΤΡΟΣ 107
    ΠΤΡΟΣ 10729/10/2011 8:22:00 μμ
    ΣΥΜΦΩΝΩ .ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΗΤΑΝ
  • ??????/
    ??????/29/10/2011 8:35:00 μμ
    ανεξοδη επιδειξη.
  • ΕΘΝΙΚΙΣΤΗΣ
    ΕΘΝΙΚΙΣΤΗΣ29/10/2011 10:02:00 μμ
    Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝΤΩΝ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ //ΠΑΜΕ\.ΕΡΩΤΩ ΠΩΣ ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΩΝ ΤΖΙΠ.ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΣΤΑΤΕΣ ΒΙΛΕΣ ΣΕ ΑΚΡΙΒΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΗΣ ΚΩ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗΔΕΣ Π.Χ. ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ,ΔΑΣΚΑΛΟΙ,ΕΡΓΑΤΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΓΚΙΣΤΡΩΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΝΟΨΗΦΙΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ.ΚΑΛΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ
    • μωρε....
      μωρε....30/10/2011 9:07:00 μμ
      ξεκαθάρισε εσύ τον χώρο σου απο τους νοσταλγούς του χίτλερ και ασε μας εμάς με τις μερσεντές. πλέον με 3000 € πέρνεις μια
  • ntropis mpoxali
    ntropis mpoxali29/10/2011 10:16:00 μμ
    eeee pos na antidrash o kosmos ths kw pou pane sthn parelash mono gia pasarela......kai meta gia kafe...
  • Ο ΜΟΝΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΚΩΟΣ
    Ο ΜΟΝΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΚΩΟΣ 30/10/2011 8:40:00 πμ
    Ο ΜΟΝΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΚΩΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΝΤΗΛΙ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΜΕΝΕΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ?
  • Ο ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ
    Ο ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ 30/10/2011 8:41:00 πμ
    Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΝΤΗΛΙ.
  • ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ
    ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ30/10/2011 10:01:00 πμ
    ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΑΨΑΝΕ!!!!!ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΠΩΣ ΗΣΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ,ΣΑΣ ΕΘΙΞΑΝ ΤΟ Κ@ΛΟΠΑΣΟΚ ΣΑΣ,ΠΡΑΣΙΝΟΦΡΟΥΡΟΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΠΩΣ ΔΕΙΞΑΤΕ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΙΜΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΙΣΩ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ ΤΗΣ ΦΥΓΗΣ ΤΑ ΒΓΑΖΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΩΣ ΓΝΗΣΙΟΙ ΚΩΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑΝ ΠΛΗΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ...Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ....ΠΟΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ...ΤΟΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΠΕΝΘΟΣ..
    • Μπράβο φίλε!Συμφωνώ και επαυξάνω!!!
      Μπράβο φίλε!Συμφωνώ και επαυξάνω!!!31/10/2011 9:50:00 μμ
      Κάποιοι το τριήμερο 29-30-31/1/1996 χεσ..καν στο τάληρο από την μαζική μετακίνηση-εγκατάλειψη προς Αθήνα και μετά εξωτερικό!!!Όσο για εσάς άμυαλη(στην καλύτερη)πλειοψηφία της Κω,δεν βάλατε μυαλό και ξαναψηφίσατε πανηγυρικά την εταιρεία πολιτικών που έδωσε τζάμπα τα ΙΜΙΑ!!!Όσο για τον Δήμαρχο,του μιλάει ο Λαδικός κι αυτός τον κοροϊδεύει!Δείτε γκριμάτσες!!!Αξιος πρώτος πολίτης του νησιού!Είναι κρίμα το νησί που αγαπώ να έχει τέτοιους πολιτικούς και τόσους αγράμματους-θύματα-επικίνδυνους πολίτες!!!
  • μπραβο του!!!!!!!!!!!!!!!!
    μπραβο του!!!!!!!!!!!!!!!!30/10/2011 10:18:00 πμ
    ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ΕΘΝΙΚΙΣΤΗΣ
    ΕΘΝΙΚΙΣΤΗΣ30/10/2011 12:37:00 μμ
    ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ..ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΤΟΥ ,,ΠΑΜΕ,, ΜΕ ΤΙΣ ΒΙΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΛΙΜΟΥΖΙΝΕΣ.ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ.Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΟΜΩΣ,ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ,ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ .ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Π.Χ.ΤΣΑΟΥΣΕΣΚΟΥ,ΚΑΝΤΑΦΙ.ΕΡΡΩΣΘΑΙ.............
    • ΠΡΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣΤΗ
      ΠΡΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣΤΗ30/10/2011 4:45:00 μμ
      ΑΥΤΟΙ Β.....ΗΤΑΝ ΕΘΝΙΚΗΣΤΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ.
    • oxi
      oxi30/10/2011 5:08:00 μμ
      πες μας εσύ λεπτομέρειες
  • ΟΧΛΟΣ
    ΟΧΛΟΣ30/10/2011 5:34:00 μμ
    ΕΙΣΤΕ ΕΝΑΣ ΟΧΛΟΣ Ο ΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΦΑΣΙΣΤΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ.ΑΝ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΟΜΟΥΣ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗ ΑΝΕΞΟΔΑ ΑΣΤΑ.ΠΟΙΟΝ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Ο ΝΕΑΡΟΣ?ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ Κ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ.ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ?ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΣΗΜΑΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΟ?ΤΟΥ ΑΛΟΥΝΟΥ ΤΟΥ ΥΠΟΒΙΒΑΣΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΕΡΟ Κ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ.Ο ΑΛΛΟΣ [ΠΕΡΝΕΙ 3% ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΕΚ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΛΕΕΙ.ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ Π...ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΤΟΥ Κ..
  • ΑΠΟΡΙΑ
    ΑΠΟΡΙΑ30/10/2011 5:35:00 μμ
    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΤΑ 12ΑΧΡΟΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΟΥΝ?
  • Χαλκιδιός
    Χαλκιδιός31/10/2011 11:18:00 πμ
    Τιμή σε αυτό το παιδί που είχε την ψυχή να σηκώσει το μαύρο μαντήλι. Τον Χαλκιδιό. Ελληνας και Κώος αυθεντικός.